Meest beluisterde Scandinavische muziek

Plaats hier informatie/vragen over Zweedse films en TV programma's, boeken en muziek.
(Noors en Deens zijn ook toegestaan)

Moderator: Redactie ZwedenWeb

Forumregels
Het plaatsen van nieuwe berichten op het ZwedenWeb forum is niet langer mogelijk. Omdat het forum veel, nog steeds waardevolle, informatie bevat, is het nog steeds mogelijk om oude berichten te lezen.
Let op: Informatie in berichten kan verouderd en/of onjuist zijn. De Zwedenweb website, https://www.zwedenweb.com wordt nog steeds actief onderhouden en daar vind je dan ook up-to-date informatie over Zweden.
tampin

Meest beluisterde Scandinavische muziek

Bericht door tampin » 11 okt 2011 10:39

Op mijn zoektocht naar wat cultuur stuitte ik op de volgende lijst:

1 Basshunter - Boten Anna 39407606 keer bekeken
2 Basshunter - Dota 35739565
3 Finntroll - Trollhammeren 4856496
4 Basshunter - Camilla 4728375
5 Gabriella - Så som i himmelen 4548295
6 Fest Hos Mange - Mange Makers 4371804
7 Promoe - Svennebanan 4185009
8 Veronica Maggio - Jag Kommer 3769555
9 Kick- Fest hos mig! 3694055
10 September - Mikrofonkåt 3517606

Ik vond ze op : http://statoz.com/swedish" ;; , daar staan de best beluisterde Zweedstalige 50 liedjes. (met links) Van traditioneel tot house tot rap.

In ieder geval nuttig om mijn Zweeds te verbeteren.
Laatst gewijzigd door Leo op 14 dec 2014 19:58, 1 keer totaal gewijzigd.
Reden: Titel aangepast ivm samenvoegen

Black-Ingvars-Fan
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1185
Lid geworden op: 20 apr 2002 02:00
Land: Zweden
Locatie: Gnesta

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door Black-Ingvars-Fan » 11 okt 2011 11:22

Hej!

Ik heb voor mijn studenten een playlist gemaakt op Grooveshark.com
Allerlei soorten muziek (Lasse Berghagen, Kent, Ebba Grön, September osv.) maar alleen Zweedstalig.
http://grooveshark.com/#/playlist/Svensk+Musik/36777571" ;;

Groetjes, Elisabeth

Franck Kokke
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1178
Lid geworden op: 05 okt 2008 00:05
Land: Zweden
Locatie: Hudiksvall (SE)

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door Franck Kokke » 11 okt 2011 16:50

Tjena Bettan!

Ahh er staan beauties bij ... maar euhh dur ontbreekt een van de mooiste Zweedse nummers (imo) nl
Gabriella - Så som i himmelen.

Maar misschien moet je daar dan wel eerst de hele film voor gezien hebben om het nog meer te waarderen.

Ik weet trouwens niet wat er gebeurd maar als ik jou link aan klik zie ik mijn naam staan als afspeellijst :whooo: ik snap het ff niet... :scared:.
Ik heb niets gedaan, ik ben onschuldig :confused:
Groeten, Franck

Black-Ingvars-Fan
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1185
Lid geworden op: 20 apr 2002 02:00
Land: Zweden
Locatie: Gnesta

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door Black-Ingvars-Fan » 11 okt 2011 20:15

Franck Kokke schreef: Ik weet trouwens niet wat er gebeurd maar als ik jou link aan klik zie ik mijn naam staan als afspeellijst :whooo: ik snap het ff niet... :scared:.
Ik heb niets gedaan, ik ben onschuldig :confused:
Nee, Franck, jij hebt niets gedaan. :) Ik geloof dat je automatisch je eigen naam erbij krijgt als je al eens ingelogd bent geweest bij Grooveshark. Mijn studenten krijgen namelijk hun eigen naam ook. En niemand schijnt mijn naam+overige playlists te zien. (gelukkig, ik heb een reputatie hoog te houden natuurlijk).

Groetjes, Elisabeth

Franck Kokke
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1178
Lid geworden op: 05 okt 2008 00:05
Land: Zweden
Locatie: Hudiksvall (SE)

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door Franck Kokke » 11 okt 2011 21:38

Tjabba

Pjoe, 'k dacht al iets vout gedaan te hebben :inno01:
Groeten, Franck

madcap

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door madcap » 12 okt 2011 00:12

Black-Ingvars-Fan schreef:
Franck Kokke schreef: Ik weet trouwens niet wat er gebeurd maar als ik jou link aan klik zie ik mijn naam staan als afspeellijst :whooo: ik snap het ff niet... :scared:.
Ik heb niets gedaan, ik ben onschuldig :confused:
Nee, Franck, jij hebt niets gedaan. :) Ik geloof dat je automatisch je eigen naam erbij krijgt als je al eens ingelogd bent geweest bij Grooveshark. Mijn studenten krijgen namelijk hun eigen naam ook. En niemand schijnt mijn naam+overige playlists te zien. (gelukkig, ik heb een reputatie hoog te houden natuurlijk).

Groetjes, Elisabeth
Als ik op de link klik staat je naam er keurig hoor :)

Black-Ingvars-Fan
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1185
Lid geworden op: 20 apr 2002 02:00
Land: Zweden
Locatie: Gnesta

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door Black-Ingvars-Fan » 13 okt 2011 14:36

madcap schreef:
Black-Ingvars-Fan schreef:
Franck Kokke schreef: Ik weet trouwens niet wat er gebeurd maar als ik jou link aan klik zie ik mijn naam staan als afspeellijst :whooo: ik snap het ff niet... :scared:.
Ik heb niets gedaan, ik ben onschuldig :confused:
Nee, Franck, jij hebt niets gedaan. :) Ik geloof dat je automatisch je eigen naam erbij krijgt als je al eens ingelogd bent geweest bij Grooveshark. Mijn studenten krijgen namelijk hun eigen naam ook. En niemand schijnt mijn naam+overige playlists te zien. (gelukkig, ik heb een reputatie hoog te houden natuurlijk).

Groetjes, Elisabeth
Als ik op de link klik staat je naam er keurig hoor :)
Yep, maar niet de rest van al mijn playlists, dus alle genante muziek die ik heb opgeslagen blijft een mysterie voor jullie :)

Erwin_01
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 2952
Lid geworden op: 09 aug 2002 02:00
Locatie: Zeeland, Nederland

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door Erwin_01 » 13 okt 2011 14:49

Black-Ingvars-Fan schreef:...dus alle genante muziek die ik heb opgeslagen blijft een mysterie voor jullie :)
heb je dit soort muziek dan?? :inno01: :peace: :mrgreen:

Black-Ingvars-Fan
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1185
Lid geworden op: 20 apr 2002 02:00
Land: Zweden
Locatie: Gnesta

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door Black-Ingvars-Fan » 13 okt 2011 15:26

Erwin_01 schreef:
Black-Ingvars-Fan schreef:...dus alle genante muziek die ik heb opgeslagen blijft een mysterie voor jullie :)
heb je dit soort muziek dan?? :inno01: :peace: :mrgreen:
Ja, maar die is niet Zweeds. ;)

madcap

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door madcap » 13 okt 2011 17:28

Black-Ingvars-Fan schreef:
Erwin_01 schreef:
Black-Ingvars-Fan schreef:...dus alle genante muziek die ik heb opgeslagen blijft een mysterie voor jullie :)
heb je dit soort muziek dan?? :inno01: :peace: :mrgreen:
Ja, maar die is niet Zweeds. ;)

O jee .... :scared: :fluiten:

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten