Meest beluisterde Scandinavische muziek

Plaats hier informatie/vragen over Zweedse films en TV programma's, boeken en muziek.
(Noors en Deens zijn ook toegestaan)

Moderator: Redactie ZwedenWeb

Forumregels
Het plaatsen van nieuwe berichten op het ZwedenWeb forum is niet langer mogelijk. Omdat het forum veel, nog steeds waardevolle, informatie bevat, is het nog steeds mogelijk om oude berichten te lezen.
Let op: Informatie in berichten kan verouderd en/of onjuist zijn. De Zwedenweb website, https://www.zwedenweb.com wordt nog steeds actief onderhouden en daar vind je dan ook up-to-date informatie over Zweden.
tampin

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door tampin » 20 mar 2013 02:40

Er zijn weer heel wat nieuwe platen bijgekomen, dus maar weer eens een update:

In aantal youtube views, alleen Zweedstalige platen dus!

1 Basshunter - Dota 51874366
2 Basshunter - Boten Anna 45566298
3 Fest Hos Mange - Mange Makers 7553521
4 Alina Devecerski - Flytta På Dej 6797462
5 Veronica Maggio - Jag Kommer 6181104
6 Finntroll - Trollhammeren 6155762
7 Panetoz - Dansa Pausa 6108404
8 Gabriella - Så som i himmelen 6019128
9 Kick- Fest hos mig! 5940117
10 Basshunter - Camilla 5376504
11 Den Svenska Björnstammen - Vart jag mig i världen vänder 5051449 views
12 Mange Makers - Mange Bjuder 4889239 views
13 Sean Banan - Sean Den Förste Banan 4859201 views
14 Promoe - Svennebanan 4511328 views
15 September - Mikrofonkåt 4243647 views
16 Sean Banan - Gott nytt jul 4238840 views
17 Ansiktet - Äckligt 3924755 views
18 Maskinen - Alla Som Inte Dansar 3797583 views
19 Daniel Adams-Ray - Gubben i lådan 3696130 views
20 Kapten Röd - Ju Mer Dom Spottar 3588147 views
21 Molly Sandén - Halleluja 3313561 views
22 Sofijah - Det finaste jag vet 2969023 views
23 Stiftelsen - Vart jag än går 2941976 views
24 Veronica Maggio - Måndagsbarn 2897392 views
25 Ras Cricket - Polisen slår 2878048 views
26 Mange Makers - Drick Den 2847457 views
27 Sofijah - Varför 2741481 views
28 Familjen - Det snurrar i min skalle 2680349 views
29 Ras Cricket - Skin 2658182 views
30 Basshunter - Festfolk 2613368 views


Voor de liefhebbers is er een top 250 zweedstalig: http://www.statoz.com/swedish" ;;

tampin

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door tampin » 09 dec 2014 10:39

Nog maar weer een keer een update voor het einde van 2014:


1 Basshunter - Dota 62192286 views
2 Basshunter - Boten Anna 49644645 views
3 Fest Hos Mange - Mange Makers 8209801 views
4 Alina Devecerski - Flytta På Dej 7986554 views
5 Panetoz - Dansa Pausa 7336450 views
6 Finntroll - Trollhammeren 7315245 views
7 Veronica Maggio - Jag Kommer 7011076 views
8 Gabriella - Så som i himmelen 6886175 views
9 Kick- Fest hos mig! 6653822 views
10 Den Svenska Björnstammen - Vart jag mig i världen vänder 6133215 views
11 Sean Banan - Sean Den Förste Banan 5807309 views
12 Basshunter - Camilla 5743667 views
13 Mange Makers - Mange Bjuder 5579595 views
14 Sean Banan - Gott nytt jul 5550473 views
15 Jon Henrik FJÄLLGREN - Daniels Jojk | Talang 4957390 views
16 September - Mikrofonkåt 4692817 views
17 Promoe - Svennebanan 4659658 views
18 Ansiktet - Äckligt 4518952 views
19 Stiftelsen - Vart jag än går 4459261 views
20 Kapten Röd - Ju Mer Dom Spottar 4407124 views
21 Lars Winnerbäck Ft Miss Li - Om Du Lämnade Mig Nu 4367471 views
22 Daniel Adams-Ray - Gubben i lådan 4281040 views
23 Maskinen - Alla Som Inte Dansar 4103157 views
24 Molly Sandén - Halleluja 3961307 views
25 Mange Makers - Drick Den 3612222 views
26 Petra Marklund - Händerna mot himlen 3454954 views
27 Aki feat. Kapten Röd - När Solen Går Ner 3434719 views
28 Ras Cricket - Polisen slår 3396517 views
29 Sofijah - Det finaste jag vet 3361609 views
30 Veronica Maggio - Måndagsbarn 3202388 views
31 HighWon - Från Hjärtat 3176615 views
32 Ras Cricket - Skin 3139671 views
33 Sean Banan - Skaka Rumpa 3095038 views
34 Labyrint - Ortens Favoriter Remix 3093588 views
35 Sofijah - Varför 3072843 views
36 Kent - Utan dina andetag 2981641 views
37 Familjen - Det snurrar i min skalle 2924797 views
38 Kapten Röd - Saknade Vänner 2905787 views
39 Vila i Frid - Malin Karlsson (1994 - †2009) 2903259 views
40 Kobojsarna - Jag Vet Att Du Vill Ha Mig 2839949 views
41 Cecilia Vennersten - Det vackraste 2810962 views
42 Tommy Nilsson - Öppna Din Dörr 2783274 views
43 Medina - Sagoland 2781657 views
44 Basshunter - Festfolk 2774306 views
45 Kick - Ge mig lite mer 2701505 views
46 Maskinen - Segertåget 2679276 views
47 Sabaton - Carolus Rex 2600578 views
48 Finntroll - Solsagan 2546761 views
49 Björn Rosenström - Pojkarna som busar 2521758 views
50 Norlie & KKV - Tröjan du hatar 2497943 views
51 Snook - Mr Cool 2448559 views
52 Melissa Horn - Lät du henne komma närmre 2419455 views
53 Petter feat. Säkert - Logiskt 2398633 views
54 Newkid - Jag Gråter Bara I Regnet 2376776 views
55 Sofijah - Du var så mkt 2362559 views
56 Sofijah - Fly Away 2296192 views
57 Björn Rosenström - Muffins 2252444 views
58 Melissa Horn - Jag saknar dig mindre och mindre 2239966 views
59 Nordman - Vandraren 2225869 views
60 Timbuktu - Resten av ditt liv 2201362 views
61 Sofijah - när livet sviker 2185517 views
62 Labyrint - Broder del 2 2182663 views
63 Kapten Röd - 1.000.000 Nollor 2153901 views
64 De Vet Du - BadBoy 2095338 views
65 Albin - Din soldat ft. Kristin Amparo 2087368 views
66 Sonja Alden & Shirley Clamp - Du Är Allt 2082393 views
67 Sonja Alden & Shirley Clamp - Du Är Allt 2082392 views
68 Kartellen ft. Dani M - Mina områden 2067364 views
69 Triad - Tänd Ett Ljus 2032217 views
70 Ison & Fille - Jag Skrattar Idag 2008484 views
71 Veronica Maggio - Snälla bli min 1960947 views
72 Sonja Aldén - Du Får 1957212 views
73 Timbuktu - Alla vill till himlen men ingen vill dö 1951586 views
74 Finntroll - Under Bergets Rot 1951447 views
75 Lars Winnerbäck & Lisa Ekdahl - Kom Änglar 1943758 views
76 Sean Banan - Copacabanana 1943429 views
77 Gyllenetider - Sommartider 1929565 views
78 Söder - Du Snurrar Min Värld 1913339 views
79 Lasse Stefanz - Du försvann som en vind 1910839 views
80 Oskar Linnros - Från och med Du 1909940 views
81 Sofijah - En Saknad 1876252 views
82 Ulf Lundell - Öppna Landskap 1847191 views
83 Karusellen ft. Tacco, Paki & Onanisten - Vår Balkong 1842603 views
84 Björn Afzelius - Sång Till Friheten 1836381 views
85 Ison & Fille - Stationen (med Stor och Aleks 1827982 views
86 Björn Afzelius - Tusen Bitar 1822114 views
87 Kapten Röd - Stjärnorna finns här 1810946 views
88 Petter & September - Baksmälla 1802694 views
89 Danish - Le Igen 1802498 views
90 Sofijah feat Olivia - Du kom som en vind 1795302 views
91 Timbuktu - Flickan och kråkan 1783009 views
92 Veronica Maggio, Snook, Petter - Inga problem (remix) 1777018 views
93 Jacco - Vår Betong 1749053 views
94 Carlito ft Aki & Jacco - Babylon Brinner 1743216 views
95 Afasi & Filthy - Jobb 1723108 views
96 Sofijah - Ängel 1691476 views
97 Nordman - I Lågornas Sken 1685282 views
98 Ken Ring - Nu Måste Vi Dra 1678847 views
99 DJ Toad - Synd att du är så söt 1668857 views
100 Veronica Maggio - 17 år 1668321 views
101 Joakim Gissberg - Vår Betong / Stationen 1668018 views
102 Norlie & KKV - Där jag hänger min hatt 1655203 views
103 Veronica Maggio - Satan i Gatan 1646351 views
104 Sofijah - Försöker 1639659 views
105 Medina - Där Palmerna Bor 1635455 views
106 Cecilia Vennersten - Det Vackraste (Melodifestivalen) 1629509 views
107 Cornelis Vreeswijk - Somliga går med trasiga skor 1613714 views
108 Dani M - Motstånd 1594903 views
109 Fonky Fresh & B-Raz (B.F.V) - De bara e så 1584977 views
110 Ken Ring - Kelian 1572013 views
111 Afasi och Filthy - Bomfalleralla 1570693 views
112 Laser - Det var en gång en liten fågel 1561770 views
113 Petter - Längesen ft. Veronica Maggio 1551583 views
114 RMK - Tänk alla gånger (ft. Fonky Fresh) 1543843 views
115 Mange Makers - Mange För En Dag 1541638 views
116 Molly Sanden - Gabriellas sång (live) 1527228 views
117 Stor, Kartellen, Aki, Fittja chrille & Mohammed Ali - Samma knas varje 1514609 views
118 Dj Mangoo ft Deadline - Fanta & Rosé 1509007 views
119 SödraSidan - Södra Sidan Remix ft. Sebbe Kartellen, Alpis, Mohammed 1501850 views
120 Sofijah - Horungar 1496086 views
121 Anton och affe - du var mitt allt (ft söder) 1488902 views
122 Håkan Hellström - Det kommer aldrig va över för mig 1461154 views
123 Labyrint - Tribulations 1458999 views
124 SödraSidan & Alpis - Min hemstad 1457499 views
125 Sean Banan - Puss Puss 1445182 views
126 Drängarna - Om du vill bli min fru 1443028 views
127 Ted Gärdestad - För Kärlekens Skull 1438824 views
128 Mando Diao - Strövtåg i hembygden 1437519 views
129 Labyrint - När mörkret faller 1430080 views
130 Kobojsarna - Sång om ingenting 1415383 views
131 DJ Pish - Tjena Tjena (årets solbränna) 1406410 views
132 Markoolio - Jag orkar inte mer 1394360 views
133 LALEH - Vårens Första Dag 1368374 views
134 Stress ft. Sebbe Staxx, Malcolm B, Nimo, Promoe, Moms, Adam Tensta & A 1366089 views
135 Sean Banan - Gott Nytt Jul (livet) 1359460 views
136 Labyrint (Aki & Jacco) - Trakterna 1347816 views
137 Vikingarna - Leende Guldbruna Ögon 1339084 views
138 Sean Banan - Händer i luft 1327402 views
139 Big Brother Ft. Basshunter - Fest I Hela Huset 1317394 views
140 Maskinen - Krossa alla fönster 1315178 views
141 Norlie & KKV - När Jag Går Ner 1315130 views
142 Linda Bengtzing - E det fel på mig 1312268 views
143 General Knas - 12/12 1284210 views
144 Kartellen - Där solen aldrig skiner 1280887 views
145 Sean Banan - Sommar i sverige 1278555 views
146 Eva Dahlgren - Vem Tänder stjärnorna 1263808 views
147 Jussi Björling - O Helga Natt 1250589 views
148 Melissa Horn - Jag kan inte skilja på 1243146 views
149 Den Svenska Björnstammen - Svalkar vinden 1239644 views
150 Ken Ring - Ta det Lungt 1225598 views
151 Kartellen - Betongbarn 1222192 views
152 Mikael Wiehe - Flickan och Kråkan 1217015 views
153 Dani M, Sebbe Staxx & Matte Caliste - Vid Min Sida 1216528 views
154 Lisa Nilsson - Utan dina andentag (Konserthuset, Stockholm) 1204309 views
155 Rasmus På Luffen - Luffarvisan 1202192 views
156 Timbuktu - The Botten Is Nådd 1201749 views
157 Sarah Dawn Finer - Kärleksvisan 1188011 views
158 Timbuktu - Det Löser Sig 1185812 views
159 Kent - Dom Andra 1183690 views
160 Lilleman ft. Gonza - Tonårstankar 1171928 views
161 Mårdh & Shivano - Nej Nej Nej 1170585 views
162 Lars Winnerbäck - Elegi 1169973 views
163 Finntroll - Nedgang 1160665 views
164 Lars Winnerbäck & Lisa Ekdahl - Tvivel 1158033 views
165 Fonky Fresh - Bara för dej 1156430 views
166 Cornelis Vreeswijk - Cecilia Lind 1138044 views
167 Kent - Pärlor 1116861 views
168 Petter ft AFC - Fresh 1109893 views
169 FFL - att vara 15 år 1097220 views
170 Norlie & KKV - När jag går ner 1096783 views
171 Labyrint - Fakkin fin 1091228 views
172 Lasse Stefanz og Anne Nørdsti - Innan Livet Försvinner 1089620 views
173 Lasse Stefanz og Anne Nørdsti - Innan Livet Försvinner 1089619 views
174 Ken Ring - Stockholm City 1084871 views
175 Sara Löfgren - Starkare 1080344 views
176 Veronica Maggio - Sergels torg 1079560 views
177 Mimmi Sandén - Det vackraste 1074439 views
178 Ken Ring ft Million Stylez - Själen Av En Vän 1063707 views
179 Veronica Maggio - Mitt hjärta blöder 1062746 views
180 General Knas - En God Vän 1053599 views
181 Ken Ring - 2000 talet 1042222 views
182 Sober - Karu Kari 1041756 views
183 Veronica Maggio - Stopp 1036261 views
184 Petter - Det går bra nu 1020510 views
185 Björn Skifs - Håll mitt hjärta 1014585 views
186 Panetoz - Mama Africa 1007222 views
187 Molly Sanden - Gabriellas sång 986229 views
188 Rare - Nu Är Den Här! 985455 views
189 Dökött - Tuttar överallt 978925 views
190 Eva Dahlgren - Ängeln i rummet 978210 views
191 Mando Diao - Strövtåg I Hembygden (Live Skavlan 2012) 975647 views
192 Charlotte Nilsson - Tusen och en natt 974155 views
193 Björn Rosenström - En Gång Är Ingen Gång 973894 views
194 Cornelis Vreeswijk - Brev från Kolonien 972857 views
195 Ted Gärdestad - Sol, Vind Och Vatten 971762 views
196 Thorleifs - Gråt inga tårar 968234 views
197 Sofijah - Du somnade förevigt 962467 views
198 Linnea Henriksson - Lyckligare nu 959995 views
199 Cornelis Vreeswijk - Hönan Agda 955775 views
200 Block 44 - Identitet Iskall 950213 views
201 Lotta Engberg - Aldrig ska jag sluta älska dig 944567 views
202 Stiftelsen - Ur balans 944255 views
203 Nimo - Gungar fram Ft Näääk & Kaliffa 943522 views
204 Björn Rosenström - Ragnar 942406 views
205 Sonja Adlen - För att du finns (Melodifestivalen) 937628 views
206 Pernilla & Benjamin Wahlgren - Skyll Det På Min Mamma 937387 views
207 Mange Schmidt feat. Petter - Giftig 935356 views
208 Ted gärdestad - Jag vill ha en egen måne 929583 views
209 Magnus Uggla - Jag och Min Far 929296 views
210 Ted Gärdestad - Himlen är oskyldigt blå 927295 views
211 Håkan Hellström - Jag Hatar Att Jag Älskar Dig 924887 views
212 Lukas Bror - Fredrik Och Jag 922598 views
213 Labyrint - Fingrarna i luften 912667 views
214 Mange Schmidt - Glassigt 910791 views
215 Mange Schmidt - Jag talar ut 909131 views
216 Medina - Hoodsfred 901594 views
217 Björn Afzelius - Till min kära 897287 views
218 Sommarpojkarna - Du är för snygg för mig 894347 views
219 Sommarpojkarna - Lilla hjärtat 883556 views
220 Block 44 - Somliga 883039 views
221 Magnus Uggla - kung i baren 878218 views
222 KARTELLEN "AM43" (STRESS REMIX) 876160 views
223 Snook - Kommer Ifrån 872106 views
224 Sofijah - Älskling 868241 views
225 Björn rosenström - het 858790 views
226 Alfred - Jag är Fattig Bonddräng (Emil I Lönneberga) 857719 views
227 Näääk & Nimo - Backa Bak 856089 views
228 Stor Feat. Linda Pira - Rom & Kush 852201 views
229 Näääk - Mina Gangsters Ft. Nimo 851645 views
230 Nationalteatern - Kolla Kolla 844488 views
231 Veronica Maggio - Nöjd? 841499 views
232 Fonky Fresh feat. Daloz - Ibland 836129 views
233 Kartellen - Jag Ser Misär 834823 views
234 SödraSidan - Alla 831550 views
235 Sarah Dawn Finer - Kärleksvisan (Konserthuset, Stockholm) 828261 views
236 Lars Winnerbäck - Jag får liksom ingen ordning 826388 views
237 Lisa Ekdahl - öppna upp ditt fönster 825812 views
238 Björn Rosenström - Nu Lägger Du Av Jörgen 821822 views
239 Lars Winnerbäck - Kom ihåg mig då 820886 views
240 RMK feat. Sober - Det Regnar I Stockholm 820201 views
241 Petter - Mikrofonkåt 2004 812318 views
242 Snook - Längst Fram I Taxin 810168 views
243 Kapten Röd - Du e la go 809155 views
244 Björn Rosenström - Glenn 807891 views
245 Samma Kalas - Karusellen 805937 views
246 Tommy Körberg - O helga natt 799273 views
247 Gmx - Då du ser på mig (Älskar denna känslan) 790962 views
248 Daniel Norberg - Om du lämnade mig nu 790567 views
249 Bjorn Rosenstrom - Ditt javla luder 782161 views
250 Tommy Körberg From Chess - Fattig Bonddräng 780000 views

(bron: statoz)

mpostma
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1058
Lid geworden op: 12 sep 2007 11:20
Locatie: Kungälv
Contacteer:

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door mpostma » 09 dec 2014 11:21

Uit welk jaar kruik komt deze lijst? Basshunter is wel behoorlijk 2006.

En als er al een hit van Veronica Maggio aktueel zou kunnen zijn dan is dat wel "Sergels Torg" of "Hela Huset".

En Mikrofonkåt van September was een hit in 2011, maar tegenwoordig heeft ze haar naam gewisseld naar haar echte naam Petra Marklund en een hit geproduceerd met de naam "Händerna mot himmlen" die inmidels ook alweer bijna vergeten is.

http://www.swedishcharts.com/weekchart.asp?cat=s" ;;

mpostma
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1058
Lid geworden op: 12 sep 2007 11:20
Locatie: Kungälv
Contacteer:

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door mpostma » 09 dec 2014 12:32

Zou kunnen, maar dan heeft het weinig met de actualiteit voor 2014 van doen.

mpostma
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1058
Lid geworden op: 12 sep 2007 11:20
Locatie: Kungälv
Contacteer:

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door mpostma » 09 dec 2014 16:03

Leo schreef:Van die website:
Most viewed music songs in swedish ever.
Dat maakt het wel heel ongeloofwaardig. Niemand die voor zijn lol naar Basshunter gaat zitten kijken... die clip is ongelooflijk slecht.

mpostma
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1058
Lid geworden op: 12 sep 2007 11:20
Locatie: Kungälv
Contacteer:

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door mpostma » 10 dec 2014 07:46

Leo schreef:Hoe weet je dat? Kan me niet voorstellen dat je die clip voor je lol hebt bekeken
Kwam eens voorbij op TV.

Eigenlijk wel interessant dat iemand hier een inaktuele lijst dumpt met de mededeling dat dit "de" muziek was voor 2014 en dan vervolgens niks meer laat horen. Ik ben echt benieuwd naar welk station deze persoon heeft geluisterd en werkelijk heeft geconstateerd dat we zijn platgespeeld met Basshunter...

qinx
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1805
Lid geworden op: 09 jan 2002 01:00
Locatie: Upplands-Väsby (Stockholm)

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door qinx » 10 dec 2014 08:49

Heb je niet opgelet? ;-)

De lijst wordt samengesteld door een andere website: http://www.statoz.com/swedish" ;;, en is puur en alleen gebaseerd op Youtube clip views. Waar dan wel de views vanaf dat de clip on-line kwam. Deze specifieke lijst gaat dan alleen over muziek clips die als "Zweeds" zijn opgegeven (vandaar dat PSY er niet bij staat, de eerste clip die de 32-bits counter van you tube brak (dus 2.147.483.648+ views).

Overigens denk ik dan ook nog eens dat ze ook alle views meetellen waar de kijker na een halve seconde al weer wegklikte...

mpostma
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1058
Lid geworden op: 12 sep 2007 11:20
Locatie: Kungälv
Contacteer:

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door mpostma » 10 dec 2014 10:44

Subject:Meest beluisterde Zweedse muziek

Hoe die lijst is opgebouwd boeit mij niet. Het punt is dat het niet echt past bij het onderwerp. En dan de tekst dat het op basis van 2014 is.

buskis

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door buskis » 10 dec 2014 11:10

mpostma schreef:Subject:Meest beluisterde Zweedse muziek
Dan is het niet de meest beluisterde of gewaardeerde muziek maar de meest bekeken muzik op YouTube. Nietszeggend naar mijn idee.

mpostma
Hoogleraar Zwedologie
Hoogleraar Zwedologie
Berichten: 1058
Lid geworden op: 12 sep 2007 11:20
Locatie: Kungälv
Contacteer:

Re: Meest beluisterde Zweedse muziek

Bericht door mpostma » 10 dec 2014 12:31

buskis schreef: Nietszeggend naar mijn idee.
Precies. Een volkomen nietszeggende lijst.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 gasten